Завдання № 1702

Завдання:

Придбали 3 кг цукерок «Їжачок» та 2 кг цукерок «Зайчик». Середня ціна придбаних цукерок складає 189 грн. Скільки коштує 1 кг цукерок «Зайчик», якщо 1 кг цукерок «Їжачок» коштує 181 грн?

Розв'язок:

Оскільки середня ціна 5 кг куплених цукерок становить 189 грн за 1 кг, то всього витратили 5 • 189 = 945 грн.

За цукерки «Їжачок» заплатили 3 • 181 = 543 грн, отже, за цукерки «Зайчик» 945 – 543 = 402 грн.

Тоді 1 кг цукерок «Зайчик» коштує 402 : 2 = 201 грн.

Відповідь: 201 грн.

Повідомити про помилку