Завдання № 1703

Завдання:

Придбали 2 кг печива «Мальвіна» і 4 кг печива «Буратіно». 1 кг печива «Буратіно» коштує 75 грн. Скільки коштує 1 кг печива «Мальвіна», якщо в середньому 1 кг придбаного печива коштує 78 грн?

Розв'язок:

1) 75 • 4 = 300 (грн) – коштує печиво «Буратіно»;

2) 78 • 6 = 468 (грн) – заплатили за печиво;

3) 468 – 300 = 168 (грн) – коштує печиво «Мальвіна»;

4) 168 : 2 = 84 (грн) – ціна печива «Мальвіна».

Відповідь: печиво «Мальвіна» коштує 84 грн за кілограм.

Повідомити про помилку