Завдання:
Магазин продав 18 кг апельсинів і 12 кг лимонів, усього на суму 612 грн. Скільки коштує 1 кг апельсинів, якщо 1 кг лимонів коштує 24 грн?
Розв'язок:
1) 12 • 24 = 288 грн - виручка за лимон;
2) 612 - 288 = 324 грн - виручка за апельсин;
3) 324 : 18 = 18 грн - коштує 1 кг апельсинів.
Відповідь: 1 кг апельсинів коштує 18 грн.
