Завдання:
Фермер продав першого дня 1 т 250 кг картоплі, а другого — 1 т 150 кг картоплі й за два дні вторгував 6720 грн.
За якою ціною фермер продавав картоплю?
Розв'язок:
1) 1250 + 1150 = 2400 (кг) - продав за 2 дні;
2) 672 000 : 2400 = 280 (коп) - ціна 1 кг картоплі.
Відповідь: ціна 1 кг картоплі 2 грн 80 коп.
