Завдання:
За 3 кг капусти і 2 кг моркви заплатили 54 грн. Скільки коштує 1 кг моркви, якщо 1 кг капусти коштує 12 грн?
Розв'язок:
1) 12 • 3 = 36 (грн) - коштує 3 кг капусти;
2) 54 - 36 = 18 (грн) - залишилося;
3) 18 : 2 = 9 (грн) - коштує 1 кг моркви.
Відповідь: 1 кг моркви коштує 9 грн.
