Завдання:
Для виготовлення джему мама придбала 12 кг вишні за ціною a грн/кг, після чого в неї залишилося ще 80 грн. Запиши формулу для обчислення кількості грошей T, що була в мами до придбання вишні. Обчисли T, якщо a = 35.
Розв'язок:
Т = 80 + (12 • a) = 80 + (12 • 35) = 500 (грн)
Відповідь: у мами було Т = 80 + (12 • a); 500 грн.
